Staj kalp viz...

Staj kalp vize kalp ben

5641
3
PAYLAŞ

Staj sebebiyle bir ay kadar olmuş bloga yazı yazmayalı, ilk olarak bunun nedeni açıklayayım çünkü bir ay önceki içerikte de biraz ara vermiştim onda da açıklamıştım neden ara verdiğimi.

Şimdi şöyle bir durum var ki, okulumuzun zorunlu tuttuğu bazı şeyler olur bunlardan birisi de Staj’dır. Bende, Ekim-Aralık ayları arasında bu stajımı yapmak için başladım ajans arayışlarına.

Süper Stajyer (Bkz: Ben)

Uzun bir arayışın ardından elle tutulur hiçbir sonuç elde edemedim, en sonunda Facebook üzerinde Ajans Hayvanları adında bir grup keşfettim ve “bu son şansın!” dedim kendime ve açtım ilanı. Ardı ardına yorumlar ile özgeçmişimi gönderiyordum herkese.

Neyse ki, ilk görüşme ayarladığımız ajans ile anlaştık ve sağsalim başlayabildim stajıma. (Stajdan bir gün önce hasta olmakta ayrı bir c.. şanssızlık tabii)

İyi kötü, Güngören’den kalk Kadıköy’e git. (Ne zaman?) 5.30’da kalk, 6.00’da çık, 8’de Koşuyolu’nda ol, kahvaltını et, ofise geç ve start.

İyi kötü böylece bir ay geçmişti ve tanıştığım insanların hakkını gerçekten ödeyemem hepsi birbirinden kıymetliydi ve bana çok şey kattılar (fesatlaşmayalım)

E staj biter de yoğunluk biter mi? Hayır.

Staj bitti ve vizeler başladı. Gerçi şuan vizelerin son 3 günündeyiz lakin yinede yazmak istedim ileride bu konunun devamını getirebilirim; malumunuz konu sıkıntısı yaşayabiliyoruz.

Bu stajyerlik olayına çok alıştığım için şuanda da birkaç yer ile görüşme halindeyim okul dışı eğitimime katkı sağlaması amacıyla tekrar staj yapmayı planlıyorum.

KAMU SPOTU

Stajyerleri hor görmeyelim, yemeklerini, yollarını görelim, ceplerini dolduralım ey cemaat-i müslim.

3 YORUM

  1. Lan ben acilde staj yaparken lisedeki bayılma numarası yapan kızlar gelir bugün trafik kazası, kalp krizi gelmiş where is the adalet ??? + İlave olarak @dalbudaksnan @dukidegi ya olm herşeyi geçtim de mor kalp ne ya staj yaptığın inşaattaki ustalar görseler temele gömerlerdi seni 😀 😀

BİR YORUM YAP