Misfits

Misfits

12387
1
PAYLAŞ

Merkez! Üzülerek bildiriyorum ki bir güzelim dizinin daha sonuna geldik 🙁 Bu dizi ile birlikte 1700 küsur bölüm izlemiş oldum; çok fazla dimi 🙂

the-misfits-misfits-e4-18381701-1280-1024

Her ne kadar bu diziyi ilk başladığımda beğenmesem, alışamasam da git gide kendine bağladı ve izlettirdi; hala hayretler içerisindeyim.

Dizinin ana konusu, birbirini tanımayan 5 gencin büyük bir fırtına sonrası kazandıkları güce odaklıdır. Bu dizide harika karakter tiplemesi yok; her karakterin bir sorunu bir memnuniyetsizliği var ve gerçek hayatla kıyaslama yaptığımızda bir çoğunu yaşadığımızı yaşayabileceğimizi fark ettiriyor. (Güçler dışında tabi)

Gel gelelim dizi hakkındaki yorumlarıma,

Dizideki tüm karakterler olağan üstü diyemesem de yine de kendilerine bağladılar ve izlettirdiler gerçekten. Nathan karakterini çok sevmiş ve bir süre onun yüzünden izlediğimi düşünsem de 3. sezon civarında diziden ayrılmış ve yerine Rudy karakterini getirmişlerdi. Dizi başında olduğu halime geri dönmüştüm ama şöyle bir gerçek var ki; Rudy oyunculuğun üstüne koyarak; Rudy’e düşen senaryo da üstüne koyarak devam ettiği için tekrar izlettirdi. (Nathan ayrıldıktan sonra uzunca bir süre Misfits’e ara vermiştim, bitirme amaçlı devam etsem de Rudy sayesinde bitirebildiğimi söylemek isterim)

misfits-epp-7-36

Son olarak dizinin final bölümünün son sahnesinde; eşek herif’in düşüncelerinin yer aldığı yazıya değinerek içeriği sonlandırayım.

ölümüyle yürekleri dağlayan curtis’e, güzeller güzeli alicia’ya, dizi ilk başta bize sevdiren nathan’a, görünmez adam simon’a, ağır aksanlı delikanlı kızımız Kelly’ye, sıfat bulmakta çok zorlandığım diziyi sırtlayan Rudy’e, Alex’a “bardan hani”, gücünü kullanma zahmetine bile girmeyen Jess’e, her hareketi gereksiz komik olan Finn’e, diziye son anlarında katılıp kendini çok sevdiren Abby’e ve son olarak hayatta kaldığı bölüm sayısı itibari ile rekor kırarak kahkahalara sebep olan aşk adamı gözetim memurumuza buradan sevgiler, saygılar.

GENEL DEĞERLENDİRME
Senaryo
7.0
Oyunculuk
8.5
Akıcılık
7.8
PAYLAŞ
Önceki İçerikÜlkemizin bölme / bölünebilme başarısı
Sonraki İçerikr10.net ile İftar Yemeğinde Buluştuk
21 yaşında, Grafik Tasarım öğrencisi, Trabzonsporlu ve bir o kadar hayvansever; Oflu bir delikanlı.

1 YORUM

BİR YORUM YAP