Medyum Ali Gü...

Medyum Ali Gürses Hoca ile Yaptığımız İşlem

9725
0
PAYLAŞ

Size bunları yazabileceğim aklımın ucundan bile geçmezdi ama birilerine açılmak, başımdan geçenleri anlatmak istedim. Ben bir tekstil atölyesinde çalışıyorum. Benimle aynı yerde çalışan bir çocuğa gönlümü kaptırdım. Gözüm ondan başkasını görmez oldu, ondan başkasını düşünmüyorum. Çalışırken çaktırmadan ona bakmaktan işime dikkatimi veremiyordum.

medyum

Ama onun benimle bir alakası yoktu. Selamlaşmak dışında benim farkımda olduğunu bile sanmıyorum. Gözü hep başka kızlardaydı. Benim gözümün önünde onlarla konuşup gülüştükçe sinir oluyordum. Molalarda yanındaki erkek arkadaşlarına akşamları, hafta sonları buluştuğu kızları anlatıyordu ve ben sinirden dudaklarımı ısırıyordum.

İş yerindeki en yakın arkadaşım Ayla da bu durumu biliyor. Benim düştüğüm halleri görünce, bu konulardan anlayan bir komşularına danışmış, komşusu da Medyum Ali hocanın telefonunu vermiş. Beraber aradık. Aşk büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim. Yaklaşık 10 gündür Medyum Ali Gürses ile birlikte çalışıyoruz. Bana sabretmemi söyledi, ben de gerekli okumalarımı yapıp bekliyorum. Bu süre içerisinde sanki bir şeyler değişmeye başladı gibi. Sabah akşam selamlaşıyoruz, çalışırken bazen göz göze geliyoruz, onun da bana baktığını, beni kestiğini hissediyorum. En önemlisi molalarda benimle konuşmaya, sohbet etmeye çalışıyor. Ben tabi sazan gibi atlamıyorum ve ağırdan alıyorum.

BİR YORUM YAP