Çekilişle 10 ...

Çekilişle 10 kişiye SEO eğitim seti hediye!

11413
46
PAYLAŞ

Çekiliş Sonuçları

Öncelikle çekilişe katılan herkese teşekkür ederim. r10.net Çekiliş Aracı ile kazananlar ve yedekleri belli oldu. Kazanan kişilere, yorum yaparken kullandıkları mail adresleri üzerinden ulaşılacak olup; gerekli bilgiler alındıktan sonra hediyeleri gönderilecektir.

1 2 3

WebturesTzengin

Kişisel içeriklerden, bloglamaya kadar bir çok sevdiğim konuda içerik girdiğim blogum 1. yaşına yaklaşırken güzel bir çekiliş ile bunu kutlamak gerektiğini düşündüm.

Webtures sponsorluğunda düzenlediğimiz çekiliş sonunda Kaan Gülten imzası taşıyan Uzmanından SEO ve Sorularla SEO kitap setini 10 kişiye hediye ediyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu konusunda eğitim almayı düşünen veya bildiklerini tazelemek isteyenler için büyük bir bilgi kaynağı olan bu kitapların faydalı olacağı bir gerçek.

  • Çekiliş, r10.net Çekiliş Aracı üzerinden yapılacaktır.
  • Çekiliş başlangıç tarihi 5 Ağustos 2016 olup, bitiş tarihi 5 Eylül 2016 olarak belirlenmiştir.

Çekiliş Tarihleri

Başlangıç Tarihi: 5 Ağustos 2016

Bitiş Tarihi: 5 Eylül 2016

Çekiliş sonuçları 5 Eylül gecesi 00.00’da yine bu sayfa üzerinden açıklanacaktır. Talihli katılımcılara verdikleri e-posta adresleri üzerinden ulaşılacaktır. Ulaşılamayan kazanan kişiye 24 saat süre tanınacaktır. Durumun devamı halinde ise ödül yedek talihliye gönderilecektir.

Çekiliş Ödülleri

  • Uzmanından SEO – Kaan Gülten
  • Sorularla SEO – Kaan Gülten

Katılım Şartları

1- tzengin Blog Facebook sayfasını beğenin,

Bu alandaki eklentiyi göremiyorsanız facebook sayfasına bu adresten ulaşabilirsiniz.

2- Bu gönderiyi Facebook profilinizde (herkese açık seçeneğinde) paylaşın,

Bu alandaki eklentiyi göremiyorsanız facebook gönderisine bu adresten ulaşabilirsiniz.

3- Bu içeriğin altındaki yorum alanından, katıldığınıza dair bir yorum/düşüncelerinizi gönderin.

Yorum yaparken kullandığınız e-posta adresi ve -varsa- web sitenizi doğru girmeniz büyük önem taşımaktadır. Yorum alanına direkt ulaşmak için tıklayınız.

46 YORUM

  1. Tuğrul yeniliğe önem veren ayrıca gündemi takip eden bir blog yazarı. Güzel makalelerin var kardeşim umarım blog hayatın sürekli olarak devam eder. Katılan herkese bol şans diliyorum ben de katıldım.

BİR YORUM YAP