Advoly nedir?...

Advoly nedir? Ne işe yarar?

13211
6
PAYLAŞ

how-your-favorite-internet-companies-make-money-22bfb4c0dc

Günümüzde internet üzerinden para kazanmak fazlasıyla popüler hale geldi. İnternetten para kazanabileceğiniz bir diğer sektör ise; ”Advoly.” Advoly bir reklamcılık ağı ve Google’ın partner danışmanı. Google ile uyumlu bir şekilde çalışan bu şirket tam olarak nedir? Advoly ne işe yarıyor? Gelin hep birlikte bu konuyu tartışalım ve hızlı bir şekilde öğrenelim.

Advoly’i aynı Adsense gibi düşünebilirsiniz. Hatta Google’ın bir hizmeti olarak da düşünülebilir. Adsense ile aynı mantığa sahip olan fakat tık başı kazancın, gösterim başı kazancın çok daha yüksek olduğu uygulamaya Advoly deniliyor. Advoly sayesinde Adsense’den kazanamadığınız kazançları kazanabilirsiniz. Yani bu açıklamadan sonra Advoly şu demek oluyor;

– Advoly, Google bünyesinde çalışan ve insanların siteleri üzerinden para kazanmasını sağlayan bir uygulama. Bu uygulamanın sizlere vereceği reklam kodlarını sitenize eklediğiniz zaman siteniz üzerinde reklamlar çıkmaya başlayacak. Bu reklamlara her tıklayan ziyaretçi size para kazandıracak. Üstelik Adsense’den alamayacağınız tık başı kazançları Advoly verecek! Yani Advoly’de Adsense’e göre çok daha fazla tık başı kazanç var.

Bir çok web master, şuanda Adsense’i bırakarak Advoly’e geçiş yaptı ve ilk ödemelerini dün itibariyle aldılar. Advoly’de aynı şekilde reklam yayınlayan ve bu reklamları düzenleyen bir şirket. Reklamların büyük bir çoğunluğu Google Adwords reklamları denilebilir. Bu uygulama sayesinde artık zengin olmak hayal değil! Adsense’e göre çok daha fazla tık başı kazanç veren Advoly’e şimdi sizde kayıt olun ve hızlı bir şekilde kazançlarınızı canlı olarak izleyin.

6 YORUM

  1. ….

    Yukarıdaki metin Google Reklam Politikalarına aykırı şekilde tıklamaya teşvik nedeniyle hesabınızın banlanmasına neden olur. Advoly, Google Reklam Politikaları’na göre çalıştığı bu durum Adsense için olduğu gibi aynı şekilde geçerli. Herhangi bir şikayette Advoly reklamınızdan da olursunuz. Benden uyarması.

  2. Advoly kazançları hakkında duyduklarım hiç iyi değil. Bence başka reklam firmaları denenmelidir. Özellikle adsensten başkası güvenilir gelmiyor bana. Her ay sonu para hesabınızda bundan daha iyisi olur mu 🙂

BİR YORUM YAP